توضیحات لازم جهت ثبت سفارش

با توجه به اینکه محتوای هر سایت جز اصلی ترین ارکان آن است باید دقت داشت تا هر محتوایی را در سایت قرار نداد و محتوا باید کاملا بصورت ارگانیک و یونیک باشد. تولید محتوای متنی یکی از اصولی ترین بخش هر سایت هست و در صورتی که اصول اصلی سئو در آن رعایت نشود می تواندضربه مهلکی به پیکر سایت و رتبه آن زده و در برخی از موارد باعث پنالتی شدن آن شود .

یکی از مهم ترین اقدامات در فضای رقابتی کسب و کار آنلاین، تولید محتوا می باشد. با محتوای خوب و کاربرپسند به راحتی می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد. بنابراین هزینه تولید محتوا بخشی از سرمایه گذاری برای کسب نتایج برتر است. اما از آنجایی که بازاریابی بخش زیادی از هزینه تولید محتوا سایت را به خود اختصاص می دهد، مدیران سایت ها سعی می کنند تا این هزینه ها را کاهش دهند. بنابراین به دنبال تولید محتوای ارزانتر می روند در حالی که از اهمیت محتوای بهینه برای رسیدن به اهداف خود بی خبرند.

تعرفه تولید محتوا

عوامل متعددی در قیمت تولید محتوا تاثیرگذارند. هر محتوایی که تولید می شود، دارای خصوصیاتی است که قیمت آن را مشخص می کند. عوامل تعیین کننده قیمت محتوا شامل: نوع محتوا اعم از متنی، صوتی یا تصویری،‌ کیفیت محتوای تولیدی، مفید و تخصصی بودن محتوا، تولید محتوا سئو شده و تجربه تولید کننده محتوا می باشد. بنابراین نمی توان نرخ ثابتی را برای تولید انواع محتوا در نظر گرفت. با توجه به هریک از عوامل یادشده می توان قیمت تولید محتوا را به طرز چشمگیری کاهش داد.

از آنجایی که محتوا یک کالای مشخص با قیمت ثابت نیست و عوامل متعددی بر قیمت آن تاثیر گذارند، قیمت تولید محتوا توسط افراد مختلف، متفاوت است. برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تولیدمحتوا عبارتند از:

موضوع محتوا
زمان تولید محتوا
میزان تخصصی بودن محتوا
میزان کیفیت محتوا و ویراستاری
میزان تجربه و تحصیلات تیم تولید محتوا
تخصص تیم در بازاریابی محتوایی و سئو

سفارش تولید محتوا متنی

کلمات کلیدی خود را در اینجا ثبت نمایید. ( مانند : وکالت ، وکیل )(Required)