چگونگی تولید محتوا یونیک و ارگانیک

چگونگی تولید محتوا یونیک و ارگانیک

چگونه تولید محتوا را شروع کنیم؟

با توجه به اینکه محتوای هر سایت جز اصلی ترین ارکان آن است باید دقت داشت تا هر محتوایی را در سایت قرار نداد و محتوا باید کاملا بصورت ارگانیک و یونیک باشد. تولید محتوا کار خیلی سختی نیست ولی بسیار حساس و مهم است که باید با حساسیت زیادی انجام بگیرد .

از کجا شروع کنیم ؟

ما در این مقال فرض را بر آن می گیریم که برای سایت خودتان میخواهید تولید محتوا کنید .

اولین کار باید حوزه کاری خود را مشخص کنید و سعی کنید روی یک فعالیت خود بیشترین تمرکز را بگذارید و بعد لیست کلمات این حوزه را مشخص نمایید. خوب حالا باید با ابزارهای مخصوص کلمات کلیدی که در مقالات دیگر سایت آموزش داده ایم کلمات پر استفاده را پیدا و در گوشه ای یاد داشت نمایید.

خوب کلمات اصلی و اولیه را در اختیار داریم ، برای نوشتن بهتر است از یک فایل ورد استفاده نمایید تا در صورت اشتباه تایپی و مشکلات جزئی خود ورد به شما اخطار دهد تا بتوانید آن را اصلاح نمایید. یکی از مهمترین بخش های محتوا درست نویسی بدون غلط املایی است.

کلمات را در فایل ورد قرار دهید و 2 عدد علامت مساوی در زیر این متن ها قرار دهید و روی اینتر کلیک نمایید و از پایین این نماد ها شروع به فعالیت می کنیم.

مهمترین بخش یک محتوای خوب موضوع آن است ، برای نوشتن موضوع باید توجه داشت حداقل یک یا 2 کلمه کلیدی خود را به حالت جذاب و زیبا با خوانایی خوب قرار دهید.

کلمات کلیدی بدست آورده را مرتب و شماره گذاری نمایید.

 

استراتژی محتوا

قشر مشتری هدف خود را پیدا نمایید و سعی کنید برای آن بنویسید .

حالا یکی یکی از بالا به ترتیب شماره این کلمات کلیدی را به زیر عنوان بیاورید و با توجه به تجربه ای که در حوزه فعالیت خود دارید شروع به نوشتن نمایید و سعی کنید با مخاطب متن خود مثل یک مشتری که در محل دفتر شما حاضر است و قصد خرید کالا یا خدمات خود را دارد برخورد نمایید.

برای اینکه متن های بهتری بنویسید پیشنهاد می کنیم که حتما مقالات دیگر همکاران را بخوانید و نت برداری کنید و همیشه نکات ریزی هستند که شاید بخاطر مشغله های فکری و غیره در آن زمان فراموش کرده باشید و نکات طلایی کسب و کار شما باشد.

سعی کنید خیلی ساده و شفاف توضیحات را بنویسید و تصور را بر این بگذارید که مخاطب شما یک شخص کم اطلاع یا کم سواد است ( ما قصد جسارت به مخاطب شما نداریم بلکه میخواهیم همه قشر بتوانند از محتوای شما استفاده نمایند و بتواند با ارتباط گرفتن مقاله شما بتوانند به مشتری شما در آن حوزه تبدیل شوند .)

در متن مقاله خود سعی کنید که مخاطب شما حتما مجبور شود مقالات دیگر هم یک سر بزند .

در صورت امکان یک شوخی مناسب در متن ها داشته باشید تا کاربر بیشترین تعامل را با حسی خوش برقرار نماید . همکار خود را تخریب نکنید ، دروغ ننویسید ، بزرگ نمایی نکنید ، هیچی بهتر از راست گویی نیست .

از کلمات یکی یکی استفاده نمایید و سعی شود بر اساس یک مسیر رشد باشد و در آخر باید یک نتیجه گیری در متن ها قرار بدهید و در اول مقاله هم یک مقدمه هرچند کوچ بگذارید و تاثیر آن را بعدا به چشم خواهید دید.

یک نکته مهم در استفاده از کلمات کلیدی بزرگ در مقالات هست که گوگل خیلی به این کلمات و محتوا اهمیت می دهد .

 

چگونگی تولید محتوا یونیک و ارگانیک

محتوا را بیرون بکشید

به عنوان مثال، اگر شما یک تجارت وسایل استخر دارید، ممکن است منطقی نباشد که در ماه‌های پاییز و زمستان روی نوشتن محتوا سرمایه گذاری کنید. با این حال، چون زمستان جای خود را به فصل بهار می‌دهد، شما باید به طور مستمر و مداوم محتوا را بیرون بکشید تا در موتورهای جستجوگر رقابت کنید.

سعی کنید مقالات خود را نیز برای شبکه های اجتماعی بهینه نمایید.

اگر وقت ندارید تولید محتوا کنید ما در مجموعه کوروش سئو این خدمات را نیز ارائه می دهیم و در این اطمینان را می دهیم که متن ها بصورت کاملا تخصصی و یونیک ایجاد می شود و صورت لازم نیز امکان بارگذاری روی سایت شما وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

هفده − 6 =

فهرست مطالب